Oglądasz wiadomości znalezione dla zapytania: test próbny szóstoklasisty
Wiadomość
  Powrót szkoły
Długo walczyłem o 5 na semestr z historii - ale niestety, nierówna walka z tym przedmiotem . Najgorsza muzyka, mamy taką zrytą nauczycielkę, pokazać wam jak wygląda codzienna lekcja muzyki?
Babka gada, gada, gada...
Później na podstawie tego co powiedziała każe nam do końca lekcji napisać notatkę

To jest lekcja muzyki . A żeby mieć piątkę, trzeba się wychylać i śpiewać samemu.... eee.... to jest dodatkowe, bo jej chodzi, że na 5 trzeba przygotowywać piosenki i śpiewać, ale to jest na 6 raczej... Zryta nauczycielka, jak się pewnie domyślacie - 4. Z WFu jestem dość słaby - 4. No, a reszta 5 . Z religii RACZEJ 6, ale na zebraniu się okaże... nieee... w sobotę, chodzi ksiądz po kolędzie, to się pytnę . Ale teraz drugi semestr, ale niedługo ferie, trochę odpoczynku (przez te 2 tyg. piszemy próbny test szóstoklasisty, łatwy test z matmy, duży sprawdzian z polaka (2 kartki :shock: ) sprawdzian z przyrody, sprawdzian z reli i to tyle ).
 
  Sprawy codzienne
KAT - zootomia?co to?Z angilka poszło mi nieźle,może 4 lub 5 będzie.Dzisiaj znowu był test kompetencji próbny z polaka .Takie przygotowania do spr.4 kwietnia szóstoklasistów.Z poprzedniego dostałam 4(pani dziś oddała).Kartkówa z majcy była też,poszło na 4,a może i na 5(ale nie sądzę,małe szanse).No i jutro idziemy na 11:30(coś koło tego)do kościoła z okazji rocznicy śmierci Papieża.To akurat na lekcjach,będziemy mieć tylko informatykę i majcę,później idziemy,a po przyjściu jest jeszcze WF do domu .Kana,co do dni otwartych,to nie byłam,były tylko dwie koleżanki z klasy w gimnazjum dość niedawno.One chyba do niego się przenoszą.Ja nie mogłam pójść, bo musiałam majcy się uczyć.Aha,i dzisiaj kupiłam sobie w szkole ładną zieloną kartkę wielkanocną .Kosztowała 40 gr(tylko,tanio ).Ale jest śliczna.
  1
Szkoła jak szkoła. Głównie nudy. Czasem zdarzy się coś śmiesznego (głónie, jak ja palnę jakąś głupotę ). Niedawno pisałam test szóstoklasisty. Czekam na wynik. Na próbnym miałam 34p na 40p. Nawet nie tak żle. Byłam 3 osobą w klasie, która napisala najlepiej. Mam nadzieję, że uda mi się poprawić ten wynik.
  Test szóstoklasisty...
Wątek stworzony z myślą o wszystkich szóstoklasistkach i szóstoklasistach Możemy się wspólnie przygotowywać do tego ważnego wydarzenia jakim jest test szóstoklasisty. W miarę swoich możliwości mogę Wam pomóc z językiem polskim (jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, niech napisze na pw ).
Może znajdzie się ktoś dobry z matematyki i też postara się nam pomóc.

Póki co mam pytanie; jak Wam poszło z próbnym testem?
W zadaniach zamkniętych (od 1 do 20) miałam 17 punktów (3 punkty straciłam na matmie)... Za dwa zadania otwarte (z matmy :/) miałam 0 punktów... Za to miałam maksymalną ilość punktów za wypracowanie - 10 pkt.
Ogólnie miałam 30 pkt.

A Wy?
Zapraszam do wspólnej dyskusji
 
  Test szóstoklasisty...
Wątek stworzony z myślą o wszystkich szóstoklasistkach i szóstoklasistach Możemy się wspólnie przygotowywać do tego ważnego wydarzenia jakim jest test szóstoklasisty. W miarę swoich możliwości mogę Wam pomóc z językiem polskim (jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, niech napisze na pw ).
Może znajdzie się ktoś dobry z matematyki i też postara się nam pomóc.

Póki co mam pytanie; jak Wam poszło z próbnym testem?
W zadaniach zamkniętych (od 1 do 20) miałam 17 punktów (3 punkty straciłam na matmie)... Za dwa zadania otwarte (z matmy :/) miałam 0 punktów... Za to miałam maksymalną ilość punktów za wypracowanie - 10 pkt.
Ogólnie miałam 30 pkt.

A Wy?
Zapraszam do wspólnej dyskusji


Ja dzisiaj miałam test
  Narzekalnia
jutro mam ogólnopolski próbny test szóstoklasisty-trzymać za mnie kciuki-rządam tego

wczoraj na w-fie przewróciłam się, wbiłam sobie zęby w wargę i wygryzłam sobie kawałek "mięsa" z mojej jamy ustnej, i teraz mi paskudnie boli

znowu pokłóciłam się z rodzicami
  Najładniejszy avatar i podpis II
No..pisany rok temu na bardzo nudnej lekcji polskiego o temacie: Powtórzenie wiadomości o czasowniku. Wyjżałam za okno i jakoś tak mi się napisało,bo śnieżek padał i było tak magicznie.A ten drugi napisałam wczoraj,wymyślałam go na siłę,bo nie miałam co pisać w pamiętniku. Avek znalazłam przedchwilą, bo spodobała mi się ruda dziewczyna, a ja zawsze chciałam mieć rude włosy.

Aaa.. tak zapomniałam chciałam się pochwalić,że dostałam 33/40 pkt. w próbnym teście szóstoklasisty(cicho,wiem,że nigdy nie mówiłam ile mam lat)w tym pełną liczpę punktów za Polski. Jestem z siebie taka dumna,tym bardziej,że dostałam zero za matme
  Języki
Angielski uwielbiam!Jutro idę na olimpiade z anglika czyli trzymajcie za mnie kciuki o 8 rano :bigsmile:

Ok... u mnie masz jak w banku! Będę trzymać kciuki!

A ja mam jutro próbny test próbnego testu szóstoklasisty
  egzamin gimnazjalny 2008
Ja jestem w piątej klasie podstawówki i wytłumaczcie mi dlaczego testy szóstoklasistów wydają mi się takie banalne? Przecież to łatwizna.
Pff, moje koleżanki szóstoklasistki (zresztą mnie się zawsze wydawało, że przepuszczono je tam za znajomościami bo umysłem to nie nadrabiają) nigdzie się nie udzielały, siedziały w domu i kuły, a efekty raczej mierne były, więc to raczej dowodzi, że spoko? xd

mi matura z angielskiego wydaje sie banalna. przegladalam próbna mature z tego roku i wydawala mi sie prosta, ale nie mialam czasu rozwiazac.
myslam ze jestem jakas glupia i jakby przyszlo co do czego, to bym nie zdala. ale baba z pryw ang powiedziala ze zdałabym mature bez problemu, wiec.. : ) chyba jednak mi sie nie wydawalo xD

ja na te moje testy teraz sie nie ucze i mam tyle pkt ile mam: )
  Egzaminy
Nie najmłodszym Neini ...Mnie też czeka test po szóstej klasie.
Z próbnego miałam 32/40 p. Wszystko przez to, że zawaliłam zadanie z matematyki.
A...dostałam się do rejonowego etapu olimpiady humanistycznej. Zabrakło mi dwóch punktów do wojewódzkiego etapu. Dwa punkty i nie musiałabym pisać egzaminu szóstoklasisty.
Wyobrażacie sobie jaka załamana jestem?
  Happy
Hmm... Nie wiem. Bo to był chyba bardziej tak próbny test szóstoklasistów.
Bo były też zadania z polskiego Ale zrobiłam większośc... Jakimś cudem
  Sprawdzian szóstoklasisty/Egzamin gimnazjalny
Jutro mam sprawdzian i dosyć mocno się stresuje, najbardziej obawiam się historii (jakiś dat) próbny test napisałem dość dobrze, i robiłem różne testy z ubiegłych lat i miałem 35 i 36 pkt. Teraz takie pytanie do was jakie macie wrażenia po testach? I czy ktoś z was miał jakieś daty z historii?
  Sprawdzian szóstoklasisty/Egzamin gimnazjalny
Ja pisałem test trzy lata temu. Ah kiedy to było . A już za trzy tygodnie mam test gimnazjalny - aż trzy: humanistyczny, matematyczno - przyrodniczy i z języka angielskiego. Ale wracając do tematu egzaminu szóstoklsity to ja miałem 40/40 . Na próbnych 37 - 39 . Więc wszyłem lepiej na tym prawdziwym. Ale na szczęscie i tak egzamin szóstoklasisty nie liczy się do gimnazjum, więc luz . Gorzej jest w gimnazjum. Myślę, że spokojnie pod ten temat można podciągnąc też egzamin gimnazjalny. Czy ktoś z Was ma dobre sposoby na przygotowanie się do tego egzaminu? W ogóle ktoś pisze z Was w tym roku? Przed wszelkiej maści egzaminami jest najlepiej się dobrze wyspać i dzień przed i w danym dniu nie powtarzać nic, a najlepiej nie myśleć o tym oto moja rada .
  Trzymajcie kciuki za...
Bernena - ale Ty chyba mówisz o teście szóstoklasisty. My mówimy o gimnazjalnym. Piszemy go za dwa tygodnie, na próbnym miałam 73/100 pkt., mam nadzieję że końcowy pójdzie mi lepiej
Dziękuje za kciuki i również trzymam, głównie za Seterkę, bo chyba tylko my dwie będziemy 22 i 23 kwietnia się męczyć nad zadaniami ;p
  Próbne egazminy w szkołach
W mojej szkole szóste klasy piszą dwa sprawdziany próbne przed tym ważnym, kwietniowym. I dobrze. Uczniowie nie kwapią się do nauki, więc podwójny stres powinien wpłynąć na nich i ich rodziców mobilizująco. Te testy nie dezorganizują pracy. Są przeprowadzane w klasach. Wyniki są analizowane na zebraniu rodziców bardzo szczegółowo i dobitnie. I potem zauważamy, jak bardzo uczniowie angażują się na lekcjach, zaczyna im zależeć. Moi wychowankowie do wszelkich prac kontrolnych podchodzą poważnie. Zdają sobie sprawę, że jest to jedyna forma sprawdzenia ich wiadomości i umiejętności oraz sensu mojej pracy. Śmieję się, gdy im mówię, że ich oceny to jak wypłata dorosłych, a rodzice muszą przecież wiedzieć, co umieją ich pociechy. Praca klasowa, kartkówka czy test ma określone cele, konsekwentne wdrażanie uczniów do pewnych wymagań w sposób życzliwy powoduje, że domagają się wręcz sprawdzianów! chcą poprawić jedynki czy dwóje. (A propos oceny dopuszczającej - głosuję za zniesieniem jej; zaniża poziom nauczania w Polsce). Jeżeli mogłabym coś zasugerować - to zmianę terminu Sprawdzianu; na koniec maja. Co tu kryć - szóstoklasiści po Sprawdzianie są już jedną nogą w gimnazjum, a drugą na wakacjach. Nauka już im nie w głowie. Pozdrawiam.
  Próbny test szóstoklasisty
Ostatnio pisaliśmy, bo to był taki test, że pani gdzieś wysyła i dostajemy punkty + co jeszcze musimy się dowiedzieć. Pytania porąbane (czyli jak zawsze na teście), poza tym nie zrobiłem 1 zadania. Ciekawe jak poszło mojej klasie?? Moi ziomale też nie zrobili tego samego zadania co ja. I po co to wszystko?? Nie byłoby lepiej pisać tylko maturę?? Jak sądzicie??
  Test szóstoklasisty
Moje drogie...pomozecie mi ?
Szczególnie pytanie do ciała pedagogicznego .....chodzi mi o znalezienia takich testów...mój chrzesniak ma własnie sie przygotowac a z powodu ograniczen budzetowych ich szkoła ma nie miec próbnych testów...Pani wiec podpowiedziała im ze sa ponoc do sciagniecia z netu...szukałam ale nie wiem nawet czy sa rózne dla województw?Bede wdzieczna za podpowiedz
  Zaczynamy
Pisanie to pół biedy. Z próbnych testów szóstoklasisty miałem 38/40 . Gorzej, jak muszę odpowiadać słownie.
  dziś jestem...
niespokojny, Kuba ma za 6-7 godzin ma próbny test kompetencji dla szóstoklasistów a zachorował na ospę i dostał wysokiej gorączki. Bardzo mu zależy żeby pisac teraz z wszystkimi , ja mam wątpliwości ale decyzję podejmę rano.
  Test szóstoklasisty...
No ja też chodze do 6 klasy i się boje też tego 2 kwietnia <boi się> z testu próbnego którego pisaliśmy 04.03 to myśle że dobrze mi on poszedł hehehe.I witajcie w klubie szóstoklasiści hehe
  Co Wam się ostatnio śniło?
Ha. Fajny sen, Kejt. Mnie wszyscy usilnie próbują przekonać, że do końca życia będę pamiętała podstawową. Owszem, będę. Do końca życia będą nachodziły mnie wspomnienia łez (wszystkich po kolei w szkole, z przyczyn najróżniejszych), nauczycieli z morderczym błyskiem w oku zapowiadających testy wszelkiej maści (bądź także budzące powszechny zachwyt hasło "Wyciągamy karteczki"). Ha, a może nawet przepisywanie tekstu o górach, który to był na próbnym teście szóstoklasisty (nazywanym przeze mnie wyjątkowo subtelnie - "masakra") po dziesięć razy, bo cośtam cośtam źle było. Ach, ach, ach. Ja podstawowej dobrze wspominać nie będę, oj nie. Takich horrorów nikomu nie życzę.

A teraz mój sen. Budzę się i ze zdziwieniem zauważam, że stoi nade mną Pani W. Śmieje się szyderczo.
-Zrobiliście źle to zadanie! Ociemniałe istoty! - krzyczy, i po chwili dostrzegam, że siedzę w klasie, odziana jedynie w starą pidżamę. Zresztą wszyscy siedzą w pidżamach, więc nie chce mi się o tym myśleć. Pani W. maluje na tablicy krowę.
-Co to? - pyta nas głupio.
B. wstaje.
-Proszę pani, to jest krówka! - krzyczy z zapałem wymachując kredką świecową o bliżej niezidentyfikowanym kolorze.
-Młahaha. Źle.
Wtedy ten sen się urywa, budzę się na chwilę i z ulgą zauważam, że jestem w łóżku. Hell yeah. I znowu zasypiam.
Siedzę w moim pokoju i słucham jakiejś dziwnej piosenki. Z tego co pamiętam jej refren brzmiał "Hry, hry, hry, tak brzmi ten okrutny śmiech" (!). Nagle do mojego bedroomu wchodzi cała klasa, z D. i B. na czele.
-Ale masz fajne kolorki! - krzyczą, a ja z przerażeniem zauważam, że cały mój pokój jest w barwach różu gaciowego, że tak powiem.

Mam coś z głową.
Ja wiem.
  sprawdzian szóstoklasisty
Witam.
Czy ktoś posiada może próbne testy na sprawdzian szóstoklasisty (test kompetencji)? Mogą być testy z lat ubiegłych. Są mi niezmiernie pilnie potrzebne, więc będę błogosławić darczyńców
  Sny
ja mam przed próbnymi testami szóstoklasisty takie że zdobyłam gdzieś ok.3-5 punktów

mam szczęscie że to nie prawda
może dziś w nocy taki mi się dzisiaj będzie śnił bo jutro mam kolejny test
  Ulubiony tom
dziewczyny, a będziecie trzymać za mnie kciuki 13 kwietnia?
wtedy jest oficjalny test szóstoklasisty

witaj w klubie!!
ale mnie się zdaje, że jest on 12
a nie wiesz kiedy jest próbny??
  prawdziwe pogaduchy... :)
Ja przed egzaminem szóstoklasisty się uczyłam - nie tak, żebym zakuwała po nocach czy coś, po prostu rozwiązywałam próbne testy. I wiecie, co mnie zdziwiło? Że na tym normalnym miałam 35/40 i się uczyłam, a na próbnym miałam 38/40 a się nie uczyłam ...
  O czym teraz myślisz...?
Ja nie mam żadnych kartkówek czy sprawdzianów bo mam rekolekcje. A zaraz mam!!! Za tydzień testy szóstoklasisty!!! Musze zrobić jakiś probny teścik...
  Jak wam minął dzionek
Ja na teście komentencji dla szóstoklasistów siedziałam w środkowym rzędzie na samym końcu, a na próbnym rzędzie od drzwi też na samym końcu xd .
  Dlaczego? (wątek do marudzenia, narzekania i innych stęków)
Ojojoj, a co u mnie nieciekawie...
W poniedziałek miał być w szkółce film i ja zbierałam kasę na niego. A jak miałam wpłacic to sie okazało, że brakuje mi 1,50zł... eeeee?
We wtorek miałam próbny nieoficjalny test szóstoklasisty. Z części matematycznej mam 16 pkt. Śruba dorzuć mi pare punktów z cześci polskiej, to dam ci bombonierkę!!!! Ups, a ty czekoladek nie lubisz. TRUDno!
W srodę miałam test z angielskiego... 34/35pkt
W czwartek miałam apel i grałam kobietę w czerni. Totalna beznadzieja, i jeszzce wszyscy mieli halówki, a ja jedyna sandałki
W piątek babcia narobiła mi totalnej siary...
W sobotę musiałam posprzątać w pokoju, a po za tym przyjechali do mnie krewni. Nuuuuuudy. Paweł z Jackiem chcieli opróżnić butelkę końiaku
W niedzielę - czyli dzisiaj - zaspałam i nie zdąrzyłam zobaczyć moich krewnych w strojach na pokaz wojsk czy czegoś w tym stylu. Siadłam przed komputer. "Syberia" padła, "Simsy" padły, wszystko padło, to zainstalowałam sobie Heroesów III... Ciagle przegrywam
A jutro jest poniedziałek...
A zreszta ciegle jest zimno, ciemno, nudno, ciągle chce mi się spać i do normalnej cywilizacji, a nie babci chodząca w fartuszku z torsem strongmena...
Też z chęcią zaszyłabym się w łóżeczku z dobrą książeczką (nie mam), z laptopem (nie mam), z kubkiem gorącej, białej czekolady (nie mam) i z pożądnym ciachem z francuskiego ciasta (nie mam). A do tego ciągły brak czasu i nawet do koników nie mogę wyjść
Normalnie jak tu życ (i przeżyć)?
  Kogo najbardziej z forum lubicie?
a ja teraz test szóstoklasisty mam a jutro oddają próbny ;P co do modów to w skrócie : Zawszę jeden więcej
  Ospa wietrzna
Kuba ma za 6-7 godzin ma próbny test kompetencji dla szóstoklasistów a zachorował na ospę i dostał wysokiej gorączki. Bardzo mu zależy żeby pisac teraz z wszystkimi , ja mam wątpliwości ale decyzję podejmę rano.

  OKRES ...:)
Ja to 3 dni po probnych testach szostoklasisty ;P
  Za dużo tej nauki
W tę środę, 04.01.2007r., odbędzie się próbny test kompetencyjny dla szóstoklasistów
Ćwiczyć ludkowie
http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,52309,2606158.html
  Utajnione wyniki egzaminów
Wyniki egzaminów ściśle tajne, bo rankingi są złe
Magdalena Warchala2009-05-11, ostatnia aktualizacja 2009-05-12 09:19

Centralna Komisja Egzaminacyjna utajniła średnie wyniki egzaminów w podstawówkach i gimnazjach, aby szkoły przestały uczyć "pod testy" i rywalizować w niezdrowy sposób. Rodzice uważają jednak, że mają prawo znać poziom placówek, do których posyłają swoje dzieci.

Egzamin w Gimnazjum nr 3 w KatowicachCentralna Komisja Egzaminacyjna utajniła wyniki egzaminów w podstawówkach i gimnazjach, aby te przestały ze sobą rywalizować. Rodzice są oburzeni, bo chcą wiedzieć, jak uczą w szkołach, do których posyłają swoje dzieci.

Punkty, uzyskane przez uczniów poszczególnych szkół na sprawdzianie szóstoklasistów i teście gimnazjalistów, od lat były publikowane na stronie www.wynikiegzaminow.pl. Miesięcznie odwiedzało ją 30-40 tys. osób. - Zaglądałam tam nim posłałam syna do gimnazjum, bo chciałam wiedzieć, które szkoły w mieście mają wysoki poziom - mówi Monika Sapińska z Chorzowa.
Tuż przed rozpoczęciem tegorocznych zapisów do podstawówek i gimnazjów, decyzją Krzysztofa Konarzewskiego, dyrektora CKE, strona została jednak zablokowana. - Zdecydowałem, by nie publikować w internecie wyników, aby na ich podstawie nie powstawały rankingi szkół. Szkoły, walcząc o dobrą pozycję w rankingu, zaczynały uczyć "pod testy" - wyjaśnia Konarzewski.

Na ten problem zwracał uwagę już półtora roku temu, jeszcze zanim został szefem CKE. Jako członek Polskiej Akademii Nauk przygotował raport, z którego wynikało, że nauczyciele zamęczają uczniów próbnymi egzaminami, a nawet prowokują niezdrową rywalizację, przekonując, że kolega z lepszym wynikiem jest wrogiem, który odbierze im miejsce w liceum. - Nie ma wątpliwości, że polskie szkoły żyją w cieniu egzaminu zewnętrznego, a lekcja często przypomina taśmę produkcyjną. Pojawiło się zagrożenie, że uczniowie będą coraz lepiej wypadać na testach, ale coraz mniej umieć - ostrzegał Konarzewski.

Jednak rodziców te argumenty nie przekonują. - Mamy prawo wiedzieć, które szkoły uczą lepiej, a które gorzej - mówi Tomasz Maćkowski z Katowic, tata Przemka, przyszłorocznego gimnazjalisty.

Wojciech Kołodziej, dyrektor gimnazjum nr 9 w Rudzie Śląskiej, zwraca uwagę, że podawanie do publicznej wiadomości średniej arytmetycznej, wyciągniętej z wyników uczniów, może wprowadzać rodziców w błąd. - Podstawówki i gimnazja to szkoły rejonowe, trafiają do nich dzieci z różnych środowisk. O wiele bardziej obiektywna niż wynik egzaminu jest tzw. edukacyjna wartość dodana, określająca, jakie postępy poczynili uczniowie od pierwszej aż do ostatniej klasy - mówi Kołodziej.

Zbigniew Marciniak, wiceminister edukacji, już zapowiedział, że MEN nakaże publikować właśnie te dane, zamiast wyników testów. Nie wiadomo jednak, czy poda je jeszcze przed końcem tegorocznego naboru.

Źródło: Gazeta Wyborcza Katowice
 test kompetencyjny dla szóstoklasistów
Test sprawdzający dla szóstoklasistów
test szostoklasistow 2005
test szostoklasistow rozwiazania
test szostoklasisty 04
test szostoklasisty 2006
Test szóstoklasisty 2007
Test próbny gimnazjalny
Test LG
testów kompetencji z języka polskiego
test ciazowy negatywny
Testament z wydziedziczeniem
terminu wystawienia faktury VAT
Terytoria specjalne Unii Europejskiej
Terminy wystawiania faktur VAT
  • gsm;komisy;krakow
  • idz do podstrony 90
  • hz
  • program do wylaczania kompa w sieci
  • wesole miasteczko w chorzowie zdjecia